Poznajmy się

Studia. Po studiach ASP w Katowicach byłam  bardzo zagubiona i nie wiedziałam co mam robić. Lubiłam tworzyć, ale ciągle spotykałam się z przeciwnościami, które mnie spychały na samo dno. Praca w agencjach reklamowych nie przynosiła mi radości. A ja wciąż szukałam dla siebie miejsca. Zaczęłam wtedy sięgać po różne metody rozwoju osobistego. Od wczesnych lat interesowałam się aspektami duchowości i czegoś co można nazwać energią w człowieku. Teraz wiem już, że jesteśmy całością i nasze ciała, umysły i dusze to jedność, a naszym darem jest możliwość integrowanie tych przestrzeni.
Malarstwo. Uwielbiam malować. Nie robię tego zawodowo, ale bardzo mi miło kiedy obrazy ‚wychodzą’ ode mnie i czasem znajdują swoje nowe miejsce. Czasami myślę wtedy o nich. Przywołując myśli o obrazie, myślę serdecznie o osobie, u której obraz teraz gości. Miałam parę wystaw zbiorowych, jeszcze podczas studiów i jedną indywidualną. Ta wystawa była dla mnie bardzo znacząca. Obrazy na wystawę tworzyłam jednocześnie mocno pracując z moim ‚wewnętrznym dzieckiem’ i demonami przeszłości oraz wizją przyszłości, gdzie wszystko jest w największej harmonii.
Taniec.  Był zawsze dla mnie bardzo ważną dziedziną. Dźwięk, taniec, śpiew to życie. Czasami to cisza staje się dla mnie najważniejszym ‚dźwiękiem’. Ciszę także można smakować i czuć się w niej swobodnie. Czasami tańczę. Tańczę jak potrzebuję coś zmienić, albo uwolnić się od trudnych emocji, które pojawiają się w wyniku określonych zdarzeń. Taniec jest dla mnie magiczny i terapeutyczny. Sądzę, że taniec, dźwięk i ruch to sposoby na uzdrawianie ciała i ducha.
Projektowanie graficzne. Kiedy urodziłam córeczkę wiedziałam, że nie ma niczego ważniejszego od bycia blisko niej. Bardzo chciałam ją tulić, karmić i poświęcać jej moją uwagę. Radość, którą przeżywałam była we mnie wtedy w takiej ilości, że czułam potrzebę dzielenia się nią. Zaczęłam projektować wizerunek firm. Każda praca wychodziła na zewnątrz i pracuje teraz na sukces marki. Bardzo się cieszę, że połączyłam bycie z maleńką istotką oraz pracę przy fantastycznych kreacjach.
Warsztaty dla dzieci i młodzieży. Od lat pracuję w sposób, który umożliwia mi dzielenie się wiedzą i pasjami z innymi ludźmi. Prowadziłam warsztaty indywidualne, lekcje rysunku dla paru osób. Każde doświadczenie traktuję jako kolejny stopień rozwoju.